Penzion a restaurace POMERANCH

ubytovanie Ruprechtov
 

Penzion a restaurace POMERANCH / ubytovanie Ruprechtov

Penzion Ruprechtov a restaurace POMERANCH

Penzión PomeRANCH pri rybníku v Ruprechtove to je ponuka ubytovania, dobrého jedla a pitia, hudba, oslavy, párty, školenie, narodeniny, svadby, kúpanie, stolný tenis, ruské kolky, preliezky, trampolína, šmýkačka, pieskovisko, stolové hry, pétanque, zvieratá ...

V srdci Moravského Krasu, neďaleko priepasti Macocha, v obci Ruprechtov Vám penzión PomeRANCH ponúka ubytovanie v dvoch a trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a zapožičania detskej postieľky.

Moravský kras penzion PomeRANCH ubytovanie
Izby penziónu PomeRANCH pri rybníku Ruprechtov sú vybavené sprchovacím kútom a WC. Samozrejmosťou je chladnička, televízia a WIFI zdarma. Detská postieľka za poplatok. Check in od 14 hodín do 21 hodín, Check out do 11 hodín.

Ubytovanie penzión a reštaurácia PomeRANCH stravovanie
Pre celodenné stravovanie môžete využiť reštauráciu penziónu PomeRANCH s bohatou českou i zahraničnou kuchyňou. Čaká Vás stála ponuka aj víkendové špeciality. Hostia penziónu PomeRANCH majú možnosť si objednať raňajky, polpenziu alebo plnú penziu. Všetky vnútorné priestory vrátane reštaurácie sú nefajčiarske a v izbách je prísny zákaz fajčenia. K reštaurácii patrí priľahlá vonkajšia zastrešená terasa.

Dovolenka Moravský kras penzión PomeRANCH
V tesnom susedstve penziónu PomeRANCH pri rybníku v Ruprechtove nájdete prírodné kúpalisko, možnosť pešej turistiky i cykloturistiky a hubárčenia. V zime tiež trate pre bežkárov a korčuľovanie na zamrznutom rybníku. V areáli je k dispozícii otvorené ohnisko, gril, detské ihrisko so šmýkačkou, preliezkami, pieskoviskom a trampolínou. Tiež stôl na stolný tenis a rôzne doskové hry.

Pobyt penzión a reštaurácia PomeRANCH v Ruprechtove
V obci Ruprechtov stojí za prehliadku "došková" chalúpka s regionálnym múzeom a veterný mlyn s európskou raritou HALLADAYOVOU turbínou. Neďaleká dedinka Senetárov Vám ponúka múzeum gombíkov v miestnej klasickej chalupe. Mestys Jedovnice Vám ponúkne jazero, na ktorom prebiehajú preteky motorových člnov. Pre návštevu ZOO s Dinoparkom alebo Aquaparku zvoľte okresné mesto Vyškov vzdialené 15 km od penziónu PomeRANCH. Po ceste stretnete rozhľadňu chocholíky v Drnoviciach. K celodennému výletu lákajú jaskyne Moravského krasu - Balcarka, Katerinská jaskyňa, Sloupsko-šošuvské jaskyne a Punkevná jaskyňa s priepasťou Macocha a prechádzkou na lodičkách po podzemnej riečke Punkve. Blízko nájdete tiež Rudické prepadanie a veterný mlyn.

Penzion Ruprechtov a restaurace POMERANCH - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Ruprechtov a restaurace POMERANCH - hotel má reštauráciuPenzion Ruprechtov a restaurace POMERANCH - možnosť pripojenia na internetPenzion Ruprechtov a restaurace POMERANCH - k dispozícii letná terasaPenzion Ruprechtov a restaurace POMERANCH - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Ruprechtov a restaurace POMERANCH - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Ruprechtov a restaurace POMERANCH - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: